Antistat

Antistat ESD

O nas

Kim jesteśmy ?

  • oferujemy wysoką jakość

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od ponad 10 lat. Z doświadczenia wiemy, że podstawą w naszej branży jest wiedza, dlatego chętnie dzielimy się nią, oferując szkolenia z zakresu zabezpieczeń ESD zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żadne zabezpieczenia nie spełnią swojej funkcji bez odpowiedniej świadomości pracowników.

Pamiętajmy, człowiek jest najważniejszym ogniwem systemu, jednocześnie najbardziej zawodnym.

  • Przez wieloletnią praktykę naszego zespołu specjalistów widzieliśmy rozwój stosowanych zabezpieczeń ESD w zakładach działających na polskim rynku na przestrzeni lat. Sprawia to, że możemy dzielić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również szeroką wiedzą praktyczną. Naszych klientów nigdy nie pozostawiamy samym sobie, zawsze mogą liczyć na nasze doradztwo.
  • W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zabezpieczeń ESD. Zaczynając od ochrony strefy EPA (podłoga, stanowiska pracy), poprzez uziemienie osobiste oraz odzież, kończąc na specjalistycznych środkach czystości. Naszą mocną stroną są opakowania antyelektrostatyczne, ale również wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz opakowań wychodzących poza zakres ochrony elektrostatycznej, będących zabezpieczeniem gotowego produktu
  • Praca jest naszą pasją a zadowoleni klienci mobilizują do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań.
  • Zapraszamy do współpracy.